Blue Flower

Mandag 03.11.2014

Møllendal store kapell
kl 11:00 Bisettelse
Bergliot Olsen

Møllendal lille kapell
kl 12:00 Bisettelse
Martin Derek Holmes

Tirsdag 04.11.2014

Nygård kirke
kl 14:00 Bisettelse
Paul Johan Torsvik

Birkeland kirke
kl 12:00 Bisettelse
Ivar Folkedal

Eidsvåg kirke
kl 14:00 Bisettelse
Jan Ludvig Mathiesen

St. Paul kirke
kl 11:00 Begravelse
Edward Anthonypillai

Møllendal lille kapell
kl 14:00 Bisettelse
Adolf Jørgensen

Åsane gamle kirke
kl 10:00 Bisettelse
Åse Johannessen

Onsdag 05.11.2014

Laksevåg kirke
kl 14:00 Bisettelse
Edith Beate Ingebrigtsen

Møllendal lille kapell
kl 14:00 Bisettelse
Thora Marie Solheim

Torsdag 06.11.2014

Birkeland kirke
kl 12:00 Begravelse
Ole Øystese

Solheim kapell
kl 12:00 Bisettelse
Eli Davanger

Fana kirke
kl 12:00 Begravelse
Dagny Margrete Andersen

Møllendal lille kapell
kl 12:00 Bisettelse
Trygve Svendsen

Øvsttun kapell
kl 14:00 Bisettelse
Tove Olsen

Åsane gamle kirke
kl 12:00 Bisettelse
Finn Schrøder

Fredag 07.11.2014

Loddefjord kirke
kl 12:00 Bisettelse
Aud Andersen
kl 14:00 Bisettelse
Inger Alice Boge Nilsen

Møllendal store kapell
kl 11:00 Bisettelse
Bjarne Ludvigsen

Storetveit kirke
kl 12:00 Bisettelse
Astrid Dalen

Fana kirke
kl 12:00 Bisettelse
Arne Martinussen

Møllendal lille kapell
kl 10:00 Bisettelse
Marie Sivertsen
kl 12:00 Bisettelse
Randi Johannesen
kl 14:00 Bisettelse
Bertha Føsund

Øvsttun kapell
kl 14:00 Bisettelse
Karin Sofie Hammersland

Åsane gamle kirke
kl 10:00 Begravelse
Solveig Karin Ellingsen
kl 12:00 Begravelse
Margit Ingvaldsen
kl 14:00 Bisettelse
Aase Ellinor Raun

 

Mandag 10.11.2014

Møllendal store kapell
kl 11:00 Begravelse
Margit Urtegaard
kl 13:00 Bisettelse
Julie Joner

Tirsdag 11.11.2014

Birkeland kirke
kl 14:00 Bisettelse
Norvald Brakstad

Møllendal store kapell
kl 15:00 Bisettelse
Ellen Wiberg

Fridalen kirke
kl 12:00 Bisettelse
Ruth Svensson

Olsvik kirke
kl 14:00 Bisettelse
Berit Karin Hjøllo

Møllendal lille kapell
kl 12:00 Begravelse
Solveig Konstance Larsson

Øvsttun kapell
kl 12:00 Bisettelse
Eirik Monrad Bendiksen

Onsdag 12.11.2014

Loddefjord kirke
kl 12:00 Begravelse
Benedicte Berentine Torbjørnsen Graawe

Møllendal lille kapell
kl 12:00 Begravelse
Roald Atle Matre
kl 14:00 Bisettelse
Willy Pedersen

Torsdag 13.11.2014

Møllendal store kapell
kl 11:00 Bisettelse
Terje Oddvar Skei

Grieghallen
kl 13:00 Bisettelse
Laila Karin Kismul

Årstad kirke
kl 10:00 Begravelse
Sverre Borge Akse

Eidsvåg kirke
kl 12:00 Bisettelse
Øystein Magnar Taule

Fana kirke
kl 10:00 Begravelse
Svein Even Tveit
kl 12:00 Begravelse
Arne Peder Østgård

Møllendal lille kapell
kl 12:00 Bisettelse
Finn Ringkjøb Jacobsen

Øvsttun kapell
kl 12:00 Begravelse
Bjarne Feste

Åsane gamle kirke
kl 12:00 Begravelse
Svanhild Børretzen Sveen

Fredag 14.11.2014

Birkeland kirke
kl 12:00 Bisettelse
Olav Langeland

Arna kirke
kl 10:00 Begravelse
Rannveig Kleiveland

Møllendal store kapell
kl 15:00 Bisettelse
Svein Jarle Rosenlund

Fyllingsdalen kirke
kl 10:00 Begravelse
Jorunn May Bøe

Laksevåg kirke
kl 12:00 Begravelse
Kenneth Wollertsen Thunes

Årstad kirke
kl 12:00 Bisettelse
Bjørn Rokling Jensen

Loddefjord kapell
kl 14:00 Bisettelse
Ragnhild Strand

Fana kirke
kl 12:00 Bisettelse
Gerd Sælen

Møllendal lille kapell
kl 10:00 Bisettelse
Margit Helene Alvheim
kl 12:00 Begravelse
Hjørdis Bergljot Oliva Kalvenes
kl 14:00 Bisettelse
Dorothy H M Tørrissen

Åsane gamle kirke
kl 10:00 Bisettelse
Christen Andreas Ørn Dreyer

kl 12:00 Begravelse
Alexander Mykløy
kl 14:00 Bisettelse
Valborg Horpedal

Tirsdag 18.11.2014

Birkeland kirke
kl 10:00 Bisettelse
Hans Bernhard Opdahl
kl 12:00 Bisettelse
Evelyn Karin Bjørnsen
kl 14:00 Bisettelse
Magnus Husevåg Lund

Arna kirke
kl 10:00 Begravelse
Kjell Indrevær

Møllendal store kapell
kl 13:00 Bisettelse
Aksel Harald Schreiner

Storetveit kirke
kl 12:00 Bisettelse
Odd Pettersen

Åsane gamle kirke
kl 10:00 Begravelse
Alfrida Margot Kåen
kl 12:00 Begravelse
Alf Mikkelsen

 

Onsdag 19.11.2014

Møllendal store kapell
kl 11:00 Begravelse
Asbjørn Andvik
kl 13:00 Bisettelse
Ruth Alice Holme

Bønes kirke
kl 12:00 Bisettelse
Leiv Magnus Sundsbø

Torsdag 20.11.2014

Møllendal store kapell
kl 13:00 Bisettelse
Christopher Vågen

Landås kirke
kl 12:00 Bisettelse
Gunvor Sevell Mortensen

Eidsvåg kirke
kl 12:00 Begravelse
Åsta Ekrheim

Salhus kirke
kl 10:00 Begravelse
Norvald Langøy

Fana kirke
kl 12:00 Begravelse
Karen Sylvia Liland

Møllendal lille kapell
kl 12:00 Bisettelse
Grete Johanne Riple

Åsane gamle kirke
kl 12:00 Begravelse
Turid Brudvik

Fredag 21.11.2014

Loddefjord kirke
kl 12:00 Begravelse
Anne Lovise Harder Mathiesen

Arna kirke
kl 10:00 Begravelse
Alf Sigurd Tunestveit

Møllendal store kapell
kl 11:00 Bisettelse
Anders Kvam
kl 13:00 Bisettelse
Herbjørg Synnøve Johnsen
kl 15:00 Bisettelse
Jan Marie Emiel Van Den Broeck

Årstad kirke
kl 11:00 Bisettelse
Bjørg Helene Nøstdahl

Bønes kirke
kl 10:00 Begravelse
Inger Marie Andreassen

Loddefjord kapell
kl 14:00 Bisettelse
Odd Røgenes

Fana kirke
kl 12:00 Begravelse
Rasmus Håvardstun

Møllendal lille kapell
kl 12:00 Begravelse
Helge Synnevåg

Åsane gamle kirke
kl 10:00 Bisettelse
Edna Pauline Hatletveit
kl 12:00 Bisettelse
Gunnar Vågen
kl 14:00 Bisettelse
Birger Johan Helgesen

Tirsdag 25.11.2014

Nygård kirke
kl 12:00 Bisettelse
Cato Lie Nilssen
kl 14:00 Bisettelse
Dagmar Fjeldstad

Arna kirke
kl 10:00 Bisettelse
Mildred Johnsen

Møllendal store kapell
kl 11:00 Begravelse
Jan Fjeldberg
kl 13:00 Bisettelse
Bjørg Margot Lie Stein
kl 15:00 Bisettelse
Frantz Karsten Smith

Bergen rødekors sykehjems kapell
kl 14:00 Bisettelse
Odd Dagfinn Haugstad

Salhus kirke
kl 12:00 Begravelse
Bjørg Aslaug Hylland Morvik

Møllendal lille kapell
kl 14:00 Bisettelse
Tordis Øvrebø

Onsdag 26.11.2014

Laksevåg kirke
kl 10:00 Begravelse
Harald Fosse

Marias Minde
kl 12:00 Bisettelse
Elba Alicia Montenegro Abarca

Bønes kirke
kl 12:00 Bisettelse
Agnes Sandtorv

Sandvikskirken
kl 12:00 Begravelse
Eva Helene Aasebø

Møllendal lille kapell
kl 10:00 Bisettelse
Halvor Starup
kl 14:00 Bisettelse
Mary Esther Hummelsund

Torsdag 27.11.2014

Nygård kirke
kl 12:00 Bisettelse
Sara Karin Berentsen
kl 14:00 Bisettelse
Thorolf Jensen

Håkonsvern kirke
kl 14:00 Bisettelse
Laila Irene Kristiansen

Eidsvåg kirke
kl 12:00 Begravelse
Nidbjørg Ekroll

Salhus kirke
kl 12:00 Bisettelse
Marit Herland

Landås kirke
kl 12:00 Bisettelse
Ruth Wenche Olsen

Ytrebygda kirke
kl 10:00 Bisettelse
Harry Gaupholm Frantzen

Møllendal lille kapell
kl 10:00 Bisettelse
Roald Indre-Arne
kl 12:00 Bisettelse
Ruth Irene Magnussen

Åsane gamle kirke
kl 10:00 Begravelse
Olga Elisabeth Arendal
kl 12:00 Bisettelse
Arnlaug Sjøvold

Fredag 28.11.2014

Loddefjord kirke
kl 12:00 Bisettelse
Kaare Takle

Birkeland kirke
kl 12:00 Begravelse
Solveig Nordahl

Solheim kirke
kl 10:00 Begravelse
Asbjørn Farestvedt

Biskopshavn kirke
kl 10:00 Bisettelse
Knut Moldestad
kl 13:00 Bisettelse
Margrethe Øysæd

Møllendal store kapell
kl 11:00 Bisettelse
Roy Henrik Mullaard
kl 13:00 Bisettelse
Christopher Blom
kl 15:00 Bisettelse
Maria Aurea Leal Medina

Fyllingsdalen kirke
kl 12:00 Begravelse
Hans Erik Johnsen

Laksevåg kirke
kl 12:00 Bisettelse
Berit Sætren
kl 14:00 Bisettelse
Ingolf Myrtvedt

Fana kirke
kl 12:00 Bisettelse
Gunnar Lønningen

Skjold kirke
kl 14:00 Bisettelse
Clara Cecilie Hatlem

Møllendal lille kapell
kl 10:00 Begravelse
Elfrid Agnes Drøsdal
kl 12:00 Bisettelse
Sylvia Eng
kl 14:00 Bisettelse
Else Haukeland Kleven

Åsane gamle kirke
kl 10:00 Bisettelse
Albert Ole Jensen
kl 12:00 Begravelse
Jenny Stafsnes
kl 14:00 Bisettelse
Rosa Mørk